Skorzystaj z dostępnych ofert inwestycyjnych, dodaj wizytówkę swojej firmy

Skorzystaj z dostępnych ofert inwestycyjnych, dodaj wizytówkę swojej firmy

Drodzy przedsiębiorcy i osoby rozpoczynające działalność gospodarczą w powiecie limanowskim mając na względzie rozwój gospodarczy naszego limanowskiego  regionu powstał Portal inwestora i przedsiębiorcy inwestujwlimanowskim.pl. Portal jest źródłem informacji dla inwestorów i przedsiębiorców jak również promocji gospodarczej powiatu limanowskiego.

Jedną z funkcjonalności portalu jest oferta inwestycyjna, która zawiera charakterystykę działek do zagospodarowania na cele inwestycyjne wraz z możliwością wydruku oferty inwestycyjnej. Poza tym prezentowane są tutaj dodatkowe informacje okołorynkowe istotne dla inwestora w tym informacje o przetargach, sytuacji na rynku pracy oraz prezentacja ulg
i zwolnień w poszczególnych samorządach.

Zachęcam wszystkich przedsiębiorców do korzystania z funkcjonalności serwisu.
W zakładce wizytówki możecie Państwo dodać swoją firmę i poszerzyć tym samym zasięg promocji swojej oferty –
informuje Mieczysław Uryga – Starosta Limanowski

Kolejna z funkcjonalności portalu to źródło informacji o dofinansowaniu dla MŚP. Zamieszane są tutaj niezbędne informacje o możliwościach finansowania przedsięwzięć rozwojowych z funduszy unijnych.

W dziale edukacyjnym osoby rozpoczynające działalność oraz przedsiębiorcy mogą pozyskać dodatkową wiedzę i umiejętności uczestnicząc w e-learningowych szkoleniach.

Zobacz również