Kasina Ski błyszczy w mediach ogólnopolskich. W sobotę stację odwiedzi RMF MAXX

Kasina Ski błyszczy w mediach ogólnopolskich. W sobotę stację odwiedzi RMF MAXX

Kasina Wielka znów na ustach całej Polski. Takiego zainteresowania mediów ogólnopolskich miejscowością nie było od czasów startów w zawodach rangi mistrzowskiej Justyny Kowalczyk.

Ubiegły weekend na stoku narciarskim była obecna telewizja TVN, która w transmisji „na żywo” opowiadała o miejscowości i atrakcjach, które oferuje wyciąg narciarski Kasina Ski. W najbliższą sobotę o tym miejscu opowiedzą dziennikarze stacji RMF MAXX.

W Kasinie Wielkiej na narciarzy czekać będzie pizzowóz z darmową pizzą, impreza z DJ’em i konkursy z nagrodami. Na miejscu będą też prezenterzy RMF MAXX, którzy prowadzić będą relacje na żywo na antenie. Każdy chętny będzie mógł zobaczyć od kuchni, jak się tworzy radio.

Pod koniec dnia RMF MAXX odwiedzi jednego ze słuchaczy w regionie i dostarczy na zgłoszoną przez niego imprezę darmowe pizze.

RMF MAXX to grupa 22 stacji lokalnych i regionalnych, skierowanych do osób w wieku 18-34 lata. Sieć prezentuje program muzyczny w formacie CHR (Contemporary Hit Radio). Każda ze stacji skupionych w sieci ma charakter lokalnego radia grającego nowe, aktualne przeboje oraz największe hity. Na antenie goszczą lokalne serwisy informacyjne, prognozy pogody oraz wiadomości o najciekawszych lokalnych wydarzeniach muzycznych, kulturalnych i rozrywkowych.

Zobacz również