Samochód uderzył w przystanek. Zajście zrejestrował telefon

Samochód uderzył w przystanek. Zajście zrejestrował telefon

Kierujący samochodem stracił panowanie nad samochodem i uderzył w wiatę przystanku autobusowego w Tymbarku.

Do zdarzenia doszło dzisiaj wieczorem w Tymbarku około godz. 21:30. Na przystanku przy ul. Armii Krajowej, gdzie doszło do zdarzenia, była obecna grupa osób. Jedna z nich uchwyciła telefonem komórkowym całe zajście, które trwało kilka sekund. Mogło dojść do tragedii, gdyby młodzi ludzie w porę się nie zorientowali, że samochód jedzie szybko.

Wiemy, że na miejscu zdarzenia byli obecni policjanci. Sprawa została opisana na profilu facebookowym tymbarskiej gminy.

Z informacji jakie otrzymaliśmy już wiadomo, iż w wyniku niepodpowiedzianego postępowania kierowcy, który na publicznej drodze, poruszał się dużą prędkością i nie zapanował nad samochodem, dwie nastolatki przebywające na przystanku odniosły poważne obrażenia. Jedna z nich ma ranę ciętą głowy, druga rozcięta twarz i urazy nogi. Obu poszkodowanym została udzielona niezbędna pomoc medyczna. Niestety, brak wyobraźni i brawura, najczęściej kończy się właśnie tak dramatycznymi w konsekwencji skutkami.

Nagranie otrzymaliśmy na naszą skrzynkę redakcyjną. Natomiast zdjęcie otrzymaliśmy dzięki uprzejmości pani Ireny Wilczek – Sowy z portalu tymbark.in.

Zobacz również