Profesjonalne zdjęcia i filmy z powietrza…Mateusza Wodziaka

Profesjonalne zdjęcia i filmy z powietrza…Mateusza Wodziaka

Mateusz Wodziak z Raby Niżnej zachęca i zaprasza wszystkich zainteresowanych wykonaniem zdjęć i nagrań z różnych typów dronów do kontaktu.

Mateusz realizuje również nagrania wysokiej jakości dla naszej redakcji, dlatego polecamy jego usługi. Na stronie internetowej www.mattaviator.com można zobaczyć niektóre ze zdjęć i filmów wykonanych przez niego dronami. Dowiemy się również skąd u Mateusza wzięła się właśnie taka akurat pasja.

Jestem pasjonatem dronów FPV, jak i klasycznych. Moja przygoda z lataniem zaczęła się od tradycyjnych modeli, ale gdy odkryłem świat FPV, nie mogłem się oderwać. Dzięki dronom mogę pokonywać nieosiągalne wysokości zgodnie z prawem rzecz jasna oraz odkrywać nieznane mi tereny.

Moje doświadczenie pozwala mi na precyzyjne sterowanie i wykonywanie spektakularnych manewrów. Każdy lot to dla mnie niezapomniana przygoda. Uwielbiam także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi entuzjastami. Jeśli szukasz specjalisty, który pomoże Ci w odpowiednim zaprezentowaniu siebie, swoich produktów  zapraszam do kontaktu.

Oferuję klientom szeroki zakres usług lotniczych przy użyciu dronów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapewniam wysokiej jakości zdjęcia lotnicze, atrakcyjne filmy oraz skuteczne inspekcje, zapewniając kompleksową obsługę.Drony umożliwiają szybkie i precyzyjne wlatywanie w trudno dostępne miejsca lub wykonywanie kosztownych zadań. Dostarczam klientom dokładne dane i materiały niezbędne do celów reklamowych, dokumentacyjnych, artystycznych.  Wszystko oczywiście zgodnie z obowiązującą literą prawa i odpowiednimi uprawnieniami do lotów.

Jak można skontaktować się z Mateuszem? Poniżej zamieszczamy wszystkie potrzebne na ten temat informacje.

Telefon: 698 483 943

Mail: matt.aviator10@gmail.com

mattaviator.com          

www.facebook.com/MaTTAviator

Zobacz również