Region. Posypały się drobne drogowe kolizje

Region. Posypały się drobne drogowe kolizje

W ostatni dzień lutego, a także 1 marca na drogach powiatu limanowskiego doszło do kilku kolizji. Nikt w nich nie ucierpiał.

29 lutego o godz. 10:50 na ul. Kościuszki w Limanowej kierująca samochodem marki Kia najechała na tył poprzedzającego ją pojazdu marki Audi. W wyniku uderzenia samochód przemieścił się i uderzył w pojazd w marki Dacia. Sprawczynię ukarano mandatem.

O godz. 11:40 na ulicy Starowiejskiej w Mszanie Dolnej kierujący pojazdem marki Mercedes podczas cofania z drogi publicznej na posesję zahaczył o zawieszone na nieprawidłowej wysokości przewody telekomunikacyjne. W wyniku zdarzenia doszło do przewrócenia się słupa energetycznego.  Czynności wyjaśniające prowadzą policjanci z KP w Mszanie Dolnej.

Tego samego dnia o 13:10 w Słopnicach kierujący pojazdem marki Saab uderzył w bok jadącego przed nim Forda, którego prowadząca auto wykonywała manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu. Kierująca została zabrana do szpitala – nie doznała poważnych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem.

Wczoraj kilka minut po godz. 11. na ul. Zygmunta Augusta w Limanowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. Okoliczności kolizji wyjaśniają policjanci z KPP w Limanowej.

W zdarzeniu udział oprócz policji udział brali strażacy PSP w Limanowej, a także druhowie miejscowej jednostki.

Zobacz również