Zwycięstwo drużyny Akademii Piłkarskiej Mam Talent w Międzynarodowym Turnieju Smoka w Krakowie

Zwycięstwo drużyny Akademii Piłkarskiej Mam Talent w Międzynarodowym Turnieju Smoka w Krakowie

W Krakowie odbył się Międzynarodowy Turniej Smoka. Najlepsi w zmaganiach okazali się reprezentanci Akademii Piłkarskiej Mam Talent z Limanowej. Trenerem grupy z rocznika 2015 (żak starszy) jest Kamil Musiał.

Młodzi zawodnicy z Limanowej zmierzyli się z drużynami z Polski, Ukrainy i Słowacji. W pierwszym dniu zawodów rywalami APMT były zespoły: DiDi Gol Rabka-Zdrój, ŁKS School Łódź, Nadwiślanka Nowe Brzesko, Fabryka Talentów Gwiazda Brzegi, MKS Krakus Nowa Huta. Dzięki pięciu zwycięstwom w grupie limanowska drużyna awansowała do Ligi Mistrzów turnieju i w drugim dniu zmagań pokonała zespoły: Porkova Lwów, Orava Team, MasterKids Skawa, MKS Krakus Nowa Huta oraz Młoda Orawa Jabłonka. Limanowianie zostali mistrzami już przed ostatnim meczem z Lider Rivie z Ukrainy.

– Radość, euforia i łzy szczęścia zalśniły na hali, gdy nasi mali tytani świętowali swoje zasłużone zwycięstwo! Ale to nie tylko o nagrody chodziło – to o wspólny wysiłek, zaufanie i praca zespołowa, które doprowadziły nas do tego momentu. Każdy zawodnik, każdy trener, każdy rodzic – byliście częścią tego niezwykłego osiągnięcia! Podczas tego turnieju rocznik APMT 2015 dał po prostu czadu! – czytamy w mediach społecznościowych Akademii Piłkarskiej Mam Talent.

Dodatkowo najlepszym strzelcem turnieju został kapitan limanowskiej drużyny – Filip Bielski, który zdobył 22 bramki.

Jak podkreślają trenerzy, na sukces pracowali wszyscy zawodnicy, czyli Filip Bielski, Zosia Kołodziej, Michał Postrożny, Maciej Postrożny, Filip Bednarczyk, Dominik Wąsowicz, Jarek Prusak, Radek Sukiennik, Oliwia Biedroń oraz Albert Wątroba.

źródło: Akademia Piłkarska Mam Talent; oprac. MAG

fot. Akademia Piłkarska Mam Talent

Zobacz również