Co było żartem…

Co było żartem…

W tym roku 1 kwietnia, czyli prima aprilis przypadł w Wielkanocny Poniedziałek. Trochę na naszej stronie internetowej wprowadziliśmy zamęt publikując informacje, które nie są prawdziwe.

Pierwsza informacja, która pojawiła się w tym dniu dotyczyła odejścia z naszego redakcyjnego zespołu Józefa Budacza. Oczywiście nie jest to prawdziwa informacja. Jak nas zapewnił pracując dla mieszkańców regionu, jako reporter czuje się w tym dobrze. I póki, co nie zamierza odchodzić z TV28.

W tym roku Ochotnicza Straż Pożarna w Limanowej faktycznie będzie świętowała 150 lat swojej działalności. Trwają przygotowania do obchodów jubileuszowych. Z tej okazji strażacy nie otrzymają wozu bojowego z HDS-em, ale z tego, co wiemy, planują zakup innego samochodu.

Wiele komentarzy otrzymaliśmy od internautów w związku z publikacją artykułu dotyczącego budowy Centrum Narciarstwa Biegowego i Biathlonu w gminie Mszana Dolna. Taki ośrodek byłby na pewno wielką szansa rozwoju dla naszego regionu, ale na razie on nie powstanie.

Fot. pixbay

Zobacz również