„Morska Perła” w Kołobrzegu. Medale zawodników Klubu Karate Kyokushin Stara Wieś

„Morska Perła” w Kołobrzegu. Medale zawodników Klubu Karate Kyokushin Stara Wieś

W minioną sobotę odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego oraz Turniej Towarzyszący Umi No Shijn – „Morska Perła” w Kołobrzegu.

W Mistrzostwach Polski PZKK wzięło udział 326 zawodników z 55 klubów Polski. Natomiast w turnieju Umi No Shijnu – ”Morska Perła” wystartowało 175 zawodników z 33 klubów.

Nasza reprezentacja Klubu Karate Kyokushin Stara Wieś brała udział w tych prestiżowych zawodach.

– Z ogromną dumą informujemy, że nasza zawodniczka Monika Górka zdobyła trzecie miejsce w kategorii kumite kobiet 14-15 lat – 50 kg na Mistrzostwach Polski PZKK – informuje Klubu Karate Kyokushin ze Starej Wsi.

Na turnieju Umi No Shijn ”Morska Perła” trójka naszych zawodników: Nikola Sikoń, Anna Śmierciak i Tomasz Śmierciak postanowili się zmierzyć z konkurencją. Ich wysiłek przyniósł fantastyczne rezultaty:

– Nikola zdobyła złoto w kategorii kumite dziewcząt 10-11 lat – 30 kg

– Tomasz zdobył srebro w kategorii kumite chłopców 7 lat – 25 kg

Chcemy wyrazić ogromną wdzięczność dla Pana Bartłomieja Biedy, który nie tylko zapewnił transport, ale także sfinansował wszystkie koszty związane z wyjazdem naszych zawodników Klubu Karate Kyokushin Stara Wieś – czytamy w przesłanym artykule przez klub ze Starej Wsi.

Zobacz również