Kabaret Paranienormalni na scenie Limanowskiego Domu Kultury

Kabaret Paranienormalni na scenie Limanowskiego Domu Kultury

8 czerwca (sobota) o godz. 16.  na scenie Limanowskiego Domu Kultury wystąpi Kabaret Paranienormalni. Artyści zaprezentują swój  najnowszy program pt. „2024”.

Najnowszy program kabaretu Paranienormalni jest stworzony z myślą o 2024 roku. Czas biegnie bez litości, świat się zmienia w galopującym tempie i nikt nie jest w stanie go dogonić. Humor to specyficzna ludzka moc która pomaga spoglądać pogodnie na przyszłość, oswoić teraźniejszość i cieszyć się z przeszłości. Improwizujemy z teraźniejszością, tęsknimy za przeszłością. Chcemy się określić wobec przyszłości.

Z tych wszystkich emocji zbudowany jest najnowszy program kabaretu Paranienormalni pt 2024. Powraca dobrze znany widzom i mocno zdziwiony rzeczywistością doctor Prozac, a wraz z nim wiele surrealistycznych wątków z życia wziętych. Widzowie zobaczą polskie kino od kuchni, amerykańskie od frontu i przekonają się jak się robi show w telewizji. Bez polityki, seksu i religii. Paranienormalni zapraszają do swojego świata, w którym znajdziesz bezpieczne miejsce dla siebie. Nowy program 2024 to prawie 2 godzinny spektakl w którym uczestniczysz od pierwszych minut. To kabaretowa mieszanka w najlepszym paranienormalnym stylu.

KABARET PARANIENORMALNI – nowy program 2024
08.06.2024r.  godz. 16:00
Limanowski Dom Kultury
ul. Bronisława Czecha 4,
34-600 Limanowa

Bilety w cenie 100 zł/szt. dostępne na www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl

Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr. telefonu: 608-785-994
Serdecznie zapraszamy !

Zobacz również