Nabór do prywatnej szkoły muzycznej Studio Muzyki w Limanowej

Nabór do prywatnej szkoły muzycznej Studio Muzyki w Limanowej

Rozpoczął się nabór na rok szkolny 2024/2025 do prywatnej szkoły muzycznej Studio Muzyki w Limanowej. Założycielką szkoły jest Iwona Cichoń – niezależna artystka muzyczna, dyplomowany muzyk pedagogiczny, instruktorka rytmiki, pisarka i kompozytorka wielu tekstów. 

Szkoła prowadzi swój autorski program nauczania, który cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem wśród uczniów. Uczniowie rozwijają swoje zdolności muzyczne pod okiem muzyków oraz mają możliwość swobody grania w każdym gatunku muzycznym począwszy od klasyki, rocka, muzyki rozrywkowej, pop oraz folkloru. 

W tym roku szkolnym szkoła zaprasza do zapisów na następujące programy:

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE 

– klasa skrzypiec (od lat 6)

– klasa wokalna (od lat 7)

– klasa pianina (od lat 7)

– klasa keyboardu (od lat 7)

– klasa akordeonu (od lat 7)

– klasa gitary (od lat 7)

– klasa ukulele (od lat 7)

– klasa trąbki (od lat 7)

– klasa saksofonu (od lat 8)

– klasa klarnetu (od lat 7)

– klasa fletu poprzecznego (od lat 7)

ZAJĘCIA GRUPOWE 

– RYTMIKA DLA SMYKA (od lat 3-6)

– ZESPÓŁ REGIONALNY (dzieci grające min.1 rok na instrumencie)

Dużym atutem szkoły jest podtrzymywanie tradycyjnej muzyki lachów limanowskich dzięki czemu kultura muzyczna tego regionu jest wciąż żywa i pielęgnowana przez najmłodszych artystów. Regionalny zespół ,,Lachy Limanowskie” to propozycja edukacyjna dla uczniów grających na skrzypcach, kontrabasie i akordeonie aby mogli rozwijać swoje umiejętności w kapelach regionalnych. Zespół ten prowadzi Pani Iwona Cichoń – dyrektor szkoły. 

Uczniowie szkoły biorą udział w wielu projektach i koncertach muzycznych. W ciągu roku szkolnego w okresie zimowym organizowany jest świąteczny koncert kolęd i pastorałek a na zakończenie roku koncert galowy podsumowujący osiągnięcia uczniów. Ponadto szkoła organizuje własne projekty muzyczne takie jak nagrania piosenek oraz realizacje teledysków z udziałem uczniów. 

Szkoła posiada 3 lokalizacje: Limanowa ul Mały Rynek 2 – główna siedziba szkoły oraz filie w miejscowości Jodłownik oraz Łukowica. 

ZAPISY na stronie www.studio-muzyki.pl oraz telefonicznie 511003808

Zobacz również