Rodzina z Mszany Dolnej prosi o pomoc w odbudowie domu po pożarze

Rodzina z Mszany Dolnej prosi o pomoc w odbudowie domu po pożarze

Pożar domu do którego doszło 25 kwietnia zupełnie zmienił ich życie. Maria i Władysław Łabuzowie z 4 dzieci proszą wszystkich o pomoc w odbudowie domu.

Na portalu zrzutka.pl prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla rodziny z Mszany Dolnej. Pod koniec kwietnia w domu wybuchł pożar, a ogień strawił zarówno kondygnację, jak i poddasze piętrowego domu.

Konsekwencją działań gaśniczych jest zalanie parteru budynku, ściany, podłogi. Meble, sprzęt rtv, agd są całkowicie zalane. W skutek tych zdarzeń dom nie nadaje się do zamieszkania. Rodzina musiała się rozdzielić i zamieszkać wśród najbliższych. Nie zapomnijmy, że w panice, uciekając z domu stojącego  w płomieniach nie zabrali niczego. Wszystko zostało całkowicie zniszczone, zakopcone, zalane. Nie było czasu na ratunek dóbr materialnych, tutaj liczyło się zdrowie i życie – czytamy na internetowej stronie zrzutka.pl.

Dzięki ludziom dobrej woli udało się zebrać niecałe 35 tys. zł. Zbiórka potrwa jeszcze 2 miesiące, stąd też warto wejść na stronę fundacji i wesprzeć rodzinę Łabuzów z Mszany Dolnej, która wielokrotnie pomagała innym, a teraz los sprawił, że to oni sami potrzebują wsparcia i pomocy.

Rodzina całe życie pomagała innym, dzisiaj to oni potrzebują pomocy. Pomocy w odbudowie domu, zakupu najpotrzebniejszych rzeczy dnia codziennego.

Zrzutka została uruchomiona celem pomocy rodzinie w tych trudnych chwilach, pomocy finansowej w odbudowie domu. Odbudowa pomoże im w zapewnieniu bezpieczeństwa sobie i dzieciom, jednak pożar zabrał ze sobą coś więcej niż dobra materialne. Ogień rozprzestrzeniając się po budynku zabrał pamiątki, zdjęcia, fotografie, meble i pracę, którą włożyli w budowę i remont swojego miejsca na ziemi.

Link do zbiórki znajduje się TUTAJ

Zobacz również