W Porębie Wielkiej odbędzie się konferencja poświęcona depresji u dzieci i młodzieży

W Porębie Wielkiej odbędzie się konferencja poświęcona depresji u dzieci i młodzieży

22 maja w Hotelu „Górski Raj” w Porębie Wielkiej odbędzie się powiatowa konferencja pt. „Jestem, ale… nie chcę być – depresja i tendencje samobójcze dzieci i młodzieży”.

Spotkanie ma na celu przedstawienie aktualnych informacji oraz obszarów problemowych dotyczących przeciwdziałania przemocy w rodzinie, dostarczenie wiedzy na temat aktualnych rozwiązań dotyczących ochrony rodzin przed przemocą. Podczas konferencji poruszony zostanie również temat depresji i tendencji samobójczych wśród dzieci i młodzieży.

Spotkanie poprowadzą: dr Marek Mudant – doktor nauk społecznych, certyfikowany specjalista z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej, emerytowany funkcjonariusz policji, powiatowy koordynator procedury niebieskiej karty w Węgrowie, członek komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, doświadczony szkoleniowiec, wykładowca Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach oraz Katarzyna Wodyńska – magister psychologii, seksuolog, pedagog, psychodietetyk, spec. psychoterapii i terapii zaburzeń seksualnych, spec. diagnozy i terapii zaburzeń osobowości, interwent kryzysowy.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma również zaświadczenie po zakończeniu konferencji. W związku z organizacją i przygotowaniami prosimy o potwierdzenie przybycia do 20 maja (tel. 18 33 12 776, e-mail. zapalakarolinamaria@gmail.com).

Organizatorami Konferencji są: Stowarzyszenie „Kierunek Przyszłość”, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Niedźwiedziu oraz Powiatowe Centrum Pomocy Społecznej w Limanowej.

źródło: organizatorzy; oprac. MAG

fot. organizatorzy

Zobacz również