Wawel Truck odwiedzi Limanową. Słodka strefa dla najmłodszych

Wawel Truck odwiedzi Limanową. Słodka strefa dla najmłodszych

Już 25 maja Wawel Truck odwiedzi Limanową. Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy na poziomie Level Wawel stanie na rynku miejskim i będzie jedną z atrakcji podczas święta 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Przekonajmy się, dlaczego ten pojazd jest tak niezwykły.

Poczuj wyższy poziom czekoladowego doznania!

Wawel Truck wkracza na poziom zabawy Level Wawel! W magicznym wnętrzu interaktywnej ciężarówki na każde dziecko czekają liczne niespodzianki, które zapewnią niezapomnianą rozrywkę. Animowane gry zręcznościowe to idealna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i pokonania słodkich wyzwań. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą wyruszyć w wirtualną podróż rollercoasterem po fabryce czekolady Wawel, gdzie poznają tajniki produkcji słodyczy i dowiedzą się, dlaczego charakteryzują się one nie tylko pysznym smakiem, ale również krótkim i wartościowym składem!

Nieodłącznymi towarzyszami gier i zabaw w słodkiej ciężarówce są Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki Wawel. Każdy odwiedzający Wawel Truck może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać je na swój adres e-mail.

Całość zabawy w interaktywnej ciężarówce wieńczy wejście do słodkiej strefy, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy, zabrać ją ze sobą i cieszyć się smakiem na królewskim poziomie!

Pojazd marki Wawel będzie można odwiedzić 25 maja na rynku miejskim w Limanowej, w godzinach 10:00-14:00.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Zobacz również