XIII Limanowski Talent Show. Zgłoszenia do 15 maja

XIII Limanowski Talent Show. Zgłoszenia do 15 maja

Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w XIII edycji konkursu, który odbędzie się w 2 czerwca podczas Dnia Dziecka w Parku Miejskim w Limanowej.

Limanowski Talent Show to wydarzenie, które z roku na rok wyłania kolejnych zdolnych wykonawców z powiatu limanowskiego. Konkurs ma charakter otwarty i jest przeznaczony dla wszystkich mieszkańców powiatu limanowskiego, którzy ukończyli 10. rok życia oraz osób dorosłych.

Podczas dotychczasowych edycji konkursu na scenie wystąpiło blisko 300 wykonawców, którzy prezentowali swoje umiejętności w śpiewie, tańcu, grze na instrumentach czy gimnastyce.

Tegoroczny, XIII Limanowski Talent Show odbędzie się 2 czerwca podczas Dnia Dziecka w Parku Miejskim w Limanowej. Komisja konkursowa wyłoni tego samego dnia zwycięzców. Uczestnicy walczyć będą o nagrody finansowe w wysokości: I miejsce – 1 500 zł, II miejsce – 1 000 zł i III miejsce – 500 zł.

Zgłoszenia należy składać do 15 maja osobiście w sekretariacie LDK lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Limanowski Dom Kultury, ul. B. Czecha 4, 34-600 Limanowa.

W przypadku korzystania z muzyki mechanicznej wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć podkład muzyczny na płycie CD/DVD lub innym nośniku danych.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są TUTAJ

źródło: Limanowski Dom Kultury; oprac. MAG

fot. Limanowski Dom Kultury

Zobacz również