Weekend na drogach powiatu limanowskiego: 9 kolizji i wypadek

Weekend na drogach powiatu limanowskiego: 9 kolizji i wypadek

Limanowscy policjanci podsumowali miniony weekend na drogach regionu. Podczas niego odnotowano 9 kolizji, a także jeden wypadek.

O wypadku do którego doszło w niedzielę w Jurkowie informujemy TUTAJ

Wszystkie inne pozostałe zdarzenia miały miejsce w sobotę 8 czerwca. Kilka z nich zostały ujęte w poniższym zestawieniu. O godz. 9. w Limanowej na ul. Krakowskiej kierujący samochodem marki Opel najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Audi, który w wyniku uderzenia przemieścił się i uderzył w znajdujący się przed nim pojazd marki Toyota. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Kwadrans przed godz. 13 w Porąbce kierujący rowerem będą w stanie nietrzeźwości – 2,4 promila alkoholu, podczas zjazdu z wzniesienia po drodze publicznej, stracił panowanie nad rowerem i doprowadził do jego wywrócenia. Sprawca został ukarany mandatem.

O godz. 13:30 w miejscowości Zalesie kierujący BMW nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wypadł z drogi poza bariery ochronne. Kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem.

Zobacz również