Na pewno nie Limanovia. Prawdopodobny powrót Zbigniewa Szybryta do Sandecji?

Na pewno nie Limanovia. Prawdopodobny powrót Zbigniewa Szybryta do Sandecji?

Nazwisko Zbigniewa Szubryta jest najczęściej wymieniane wśród tych osób, którą mogą przejąć Sandecję. Nieoficjalnie mówi się, że również i władze miasta Nowego Sącza są skłonne podjąć negocjacje z limanowskim przedsiębiorcą, który w przeszłości był sponsorem klubu przy ul. Kilińskiego.

Zbigniew Szubryt dał się poznać, jako nie tylko sponsor, ale też fan i miłośnik piłki nożnej. przekonała się o tym chociażby drużyna MKS Limanovii, która mogła liczyć na zasobność i budżet przedsiębiorcy, dzięki któremu trójkolorowi przez dwa sezony występowali w 2 lidze. Wiele mówiło się o tym, że może on wrócić do Limanowej, a dobrym otwarciem mógłby być jubileusz klub z ulicy Marka, który w tym roku świętuje 100 lat swojej działalności. Tlen w postaci zastrzyku finansowego i gotówki dla MKS Limanovii byłby dla klubu swego rodzaju wybawieniem, zwłaszcza, że kasa klubowa świeci pustkami.

Jednak ostatnie doniesienia z Nowego Sącza wydają się rozwiewać te wątpliwości. Bo Zbigniew Szubryt jest zainteresowany inwestowaniem w piłkę nożną, tyle, że nie w klub MKS Limanovii, ale Sandecję Nowy Sącz. Wątek ten pojawił się podczas dyskusji na kanale facebookowym Społeczność Obywatelska – Nowy Sącz. Wydaje się, że marsz i powrót Sandecji na salony piłkarskie może się dokonać dzięki limanowskiemu przedsiębiorcy.

Zapis całej rozmowy możecie zobaczyć w materiale poniżej.

Zobacz również