4 lipca startuje kino letnie w amfiteatrze w Parku Wodzickich w Porębie Wielkiej. Jako pierwszy zostanie wyświetlony film pt. „Pies i kot”. Rozpoczęcie o godz. 20.30. źródło: GBiOK w Niedźwiedziu; oprac. MAG fot. GBiOK w Niedźwiedziu
Aktualności Informacje (16 – 24 grudnia). Świąteczne wydanie magazynu podsumowującego tydzień w regionie
Aktualności 11. edycja Międzynarodowego turnieju „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN”. ARS Limanowa – JONIEC Team
Aktualności 20 drużyn rywalizowało w Mistrzostwach Polski Oldbojów 40+ w Łącku. Wygrała drużyna ze Słopnic