Prezentacje w stylu Barbie i koncert Pawła Gołeckiego. II Pokaz Mody Osób z Niepełnosprawnościami

Prezentacje w stylu Barbie i koncert Pawła Gołeckiego. II Pokaz Mody Osób z Niepełnosprawnościami

Tym razem dominował kolor różowy, a wszyscy stylizowali się na Barbie i Kena. Taki był motyw przewodni II Pokazu Mody Osób z Niepełnosprawnościami, który odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej. Organizatorem tego wydarzenia był Środowiskowy Dom Samopomocy w Mszanie Górnej. Dla uczestników zaśpiewał Paweł Gołecki wraz z zespołem.

W pokazie wzięli udział przedstawiciele Koła PSONI w Mszanie Dolnej, Środowiskowego Domu Samopomocy w Kalwarii Zebrzydowskiej, Środowiskowego Domu Samopomocy w Zegartowicach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Dobczycach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubniu, Magicznego Domu, Domu Pomocy Społecznej w Kasinie Wielkiej. Prezentacje oceniali Agnieszka Ryszkowska, Maria Majda i Paweł Gołecki.

W wydarzeniu wzięli również udział wicestarosta Ewa Filipiak, wójt Mirosław Cichorz i Agnieszka Zawadzka – przewodnicząca Rady Gminy Mszana Dolna, Monika Nawalaniec – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej oraz Izabela Malec – kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej. Poczęstunek przygotowały gospodynie z Mszany Górnej i Łętowego. Pokaz prowadzili Amelia Banasiak i Bartosz Gocał. Organizację wsparli lokalni przedsiębiorcy, samorządy i wolontariusze.

źródło: Środowiskowy Dom Samopomocy w Mszanie Górnej; oprac. MAG

fot. Środowiskowy Dom Samopomocy w Mszanie Górnej

Zobacz również