W minioną sobotę do Limanowej zjechało blisko 270 osób, z 13 klubów, aby wziąć udział w tym ważnym dla każdego młodego sportowca wydarzeniu. IKON CUP 2026. To Ogólnopolski Turniej tzw. Pierwszego Kroku dla młodych zawodniczek i zawodników, którzy chcą spróbować swoich sił na tatami.
Wynik sportowy był sprawą drugorzędną, bardziej liczył się sam udział, zapał, zaangażowanie i chęć sportowej rywalizacji, która jest nieodłącznym elementem każdego turnieju. Nawet takiego, jak ten w Limanowej, który był dla wszystkich tak naprawdę przetarciem i zmierzenia się z samym sobą i oczywiście z przeciwnikiem.
Podczas uroczystego otwarcia turnieju doceniono zawodniczki i zawodników limanowskiego klubu, którzy w ubiegłym roku swoimi wynikami i postawą na macie sprawili radość nie tylko sobie, ale też kibicom.
W klasyfikacji drużynowej całych zawodów zwyciężył Limanowski Klub Kyokushin Karate z dorobkiem 13 złotych, 15 srebrnych i 36 brązowych medali. Drugie miejsce zajął Małopolski Klub Karate z Andrychowa, a na trzecim stopniu podium uplasował się klub Max Dojo Katowice.
Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ











