62-latek przewieziony do szpitala po zderzeniu quada z „osobówką”

62-latek przewieziony do szpitala po zderzeniu quada z „osobówką”

W sobotę (20 czerwca) na drodze powiatowej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem quada i samochodu osobowego.

W wyniku zderzenia kierujący quadem – mężczyzna w wieku około 62 lat został poszkodowany. Strażacy, którzy uczestniczyli w zabezpieczeniu tego zdarzenia udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu. Ostatecznie został on zabrany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

W akcji udział brali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Limanowej oraz z Ochotniczej Straży Pożarnej Słopnice. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja która była obecna na miejscu.

Zobacz również