Limanovia gromi w sparingu z Pcimianką

Czwartoligowa Limanovia rozegrała ostatni sparing w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną. Zmierzyła się z czwartoligową Pcimianką Pcim (IV liga, grupa Małopolska-zachód), wygrywając aż 7-1 (2-0).

LIMANOVIA LIMANOWA – PCIMIANKA PCIM 7:1 (2:0)

1:0 Testowany I w 43 minucie, 2:0 Daniel Nowak 45 karny (faulowany Sebastian Jacak), 3:0 Sebastian Jacak 50 (rzut wolny z 25 metrów), 4:0 Sebastian Jacak 54 karny (faulowany Karol Mus), 5:0 Karol Mus 67 (asysta Sebastian Jacak), 6:0 Testowany II w 70 minucie z karnego (faulowany Bartłomiej Żurek), 7:0 Bartłomiej Żurek 81 (asysta Testowany II), 7:1 gol dla gości w 87 minucie.

MKS Limanovia: Daniel Bomba – Szymon Witek, Kacper Orłowski (75 Piotr Matras), Daniel Nowak, Karol Mus (75 Paweł Matras) – Piotr Filipek (46 Dawid Plata), Sebastian Jacak (75 Mariusz Koszut), Maciej Krzyżak (75 Patryk Opoka), Karol Filipek (46 Kamil Kurczab) – Bartłomiej Chlebda (75 Bartłomiej Żurek), Testowany I (46 Testowany II).

We wcześniejszych sparingach z IV-ligowcami:

Limanovia – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 9-0

Limanovia – Dalin Myślenice (IV liga) 3-1

Limanovia – Wiślanka Grabie (IV liga) 4-2

Limanovia – Słomniczanka Słomniki (IV liga) 2-5

Limanovia – Górnik Wieliczka (IV liga) 3-3

Poza tym, Trójkolorowi rozegrali także jeszcze dwa inne sparingi: z Laskovią Laskowa (liga Okręgowa) oraz wewnętrzny z Juniorami Starszymi Limanovii (MLJS), wysoko wygrywając z obydwoma drużynami.

Pierwszy mecz w rundzie wiosennej MKS Limanovia zagra u siebie dn. 17 marca 2019 (niedziela) o godz. 15:30 z LKS Szaflary.