Lider okazał się zbyt mocny. Porażka MKS Limanovii z Unią Tarnów

Piłkarze MKS Limanovii doznali porażki w meczu o mistrzostwo 4. ligi wschodniej. Podopieczni Piotra Kapusty ulegli Unii Tarnów 2:5 (0:4).

Wynik spotkania już w 9 minucie spotkania otworzył Victor Putin. Przed przerwą do bramki przyjezdnych trafiali: Artur Biały (20 i 43 min.), Łukasz Popiela (30 min.).

Po przerwie Unia znów poszła za ciosem. W 50 min. piątą bramkę dla gospodarzy strzelił Szymon Adamski. Później straty zaczęli odrabiać goście. Efektem aktywności piłkarzy Limanovii były strzelone dwie bramki. W 60 i 70 minucie dwa gole z rzutów wolnych zdobył Sebastian Jacak. Wpadła jeszcze trzecia bramka Kacpra Skrzatka, ale arbiter tego pojedynku jej nie uznał.

Po tym zwycięstwie Unia Tarnów umocniła się na pozycji lidera i pewnym krokiem zmierza do tryumfu w całych rozgrywkach. Limanovia zajmuje 6 pozycję w tabeli. Sokół Słopnice jest 10.

Do zakończenia rozgrywek pozostały trzy kolejki.

W pozostałych meczach:

Grupa mistrzowska:

Metal Tarnów 6-1 Glinik Gorlice
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 2-1 Sokół Słopnice (mecz odbył się 2 czerwca)

Skalnik Kamionka Wielka – GKS Drwinia

Jutro zapraszamy na transmisję meczu Orkana Szczyrzyc z Tarnovią Tarnów. Początek rywalizacji o godz. 16.