Zawodnicy z powiatu limanowskiego startowali w VII Biegu Wierchami w Rytrze

W Rytrze zakończył się VII Bieg Wierchami. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy z powiatu limanowskiego, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki.

W biegu „Waligóra” na 30 km drugie miejsce zajął Rafał Gabryś, reprezentujący Sekcję Biegów Górskich i Długodystansowych Miejskiego Ośrodka Kultury w Mszanie Dolnej. Zawodnik uzyskał czas 02:49:38.00. Siódme miejsce z czasem 03:02:16,79 zajął Wojciech Gurgul z Roztoki. Na siedemnastej pozycji znalazł się Grzegorz Sowa ze Świdnika z czasem 03:19:48,37. W biegu wziął również udział Zbigniew Śmieszek, zawodnik Ultramaratonu Limanowa.

W biegu „Corno Owca” na 11 km z czasem 00:48:10.93 pierwsze miejsce zajął Wojciech Tarasek ze Starej Wsi, reprezentujący #AndrzejDlugoszTeam. Ósmy był Tomasz Cabaka z Przyszowej, który pokonał trasę w czasie 01:02:21,61.

Z kolei w biegu „Basior” na 60 km piąte miejsce zajął Janusz Gawron z Limanowej. Zawodnik Brygady Beskidów potrzebował czasu 06:25:26,99, by dotrzeć do mety.