PP. Wygrali z czwartoligowcem w "10"

Piłkarze Limanovii są na najlepszej drodze aby powtórzyć wyczyn z poprzedniego sezonu i wygrać PP na szczeblu MZPN. W środę pokonali czwartoligowy zespół Sokoła Przytkowice 1-0. Limanovia ten mecz kończyła w dziesiątkę.

Czerwoną kartkę w 55 minucie spotkania (za drugą żółtą) dostał Kamil Słaby. Jednak 6 minut później, trójkolorowi strzelili jedyną bramke w tym meczu – autorstwa Mariusza Męzyka.

SOKÓŁ: K. Żak – Galos, Stokłosa, M. Żak, Zając – Simiński (65′ Skowronek), Pala (83′ Rzeszótko 86′ Monica), Kawecki, Rzeszutko – Lelek, Smajek (60′ Czara).

LIMANOVIA: Sotnicki – Podstolak (46 Banaszkiewicz), Kulewicz, Garzeł, Słaby – Dziadzio, Skiba (80′ Orzechowski), Prokop, Basta – Mężyk, Gadzina (46 Kiwacki).

20 czerwca odbędzie się finał PP na szczeblu MZPN. W Bochni Limanovia zagra z Karpatami Siepraw(IV liga zach.).

Źródło: limanovia.net