Cheerleaderki z zespołu ARS złotymi medalistkami Pucharu Polski

Cheerleaderki z zespołu ARS zostały złotymi medalistkami Pucharu Polski. W niedzielę (6 listopada) w Kielelckim Teatrze Tańca odbyły się zawody Pucharu Polski, których organizatorem było Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders oraz Polski Związek Sportowy Cheerleaders.

W zawodach rywalizowało ok. 400 zawodników i zawodniczek z całej Polski w dywizjach: Performance Cheer, Cheer oraz Pom and Drill. W wydarzeniu tym udział wzięły tancerki z zespołu ARS z Limanowej. Startowały one w dywizji Performance Cheer, w konkurencji Cheer High kick mini drużyny.

Dziewczęta uplasowały się na najwyższym stopniu podium zdobywając I miejsce. Trenerem medalistek jest Anna Mordarska-Sukiennik.

Warto dodać, że w zawodach Pucharu Polski, które miały miejsce 23 października w Busku Zdroju, Limanowianki wywalczył II miejsce za które  otrzymały srebrne medale.