Pewna wygrana Limanovii z Wierchami. Bramki z meczu

MKS Limanovia pokonała na własnym boisku drużynę Wierchów Rabka 4-0(2-0). Dzięki temu zwycięstwu, a także innych korzystnych rozstrzygnięciach w 10. kolejce podopieczni Pawła Zegarka przesunęli się na 10 miejsce w tabeli.

Wynik spotkania otworzył w 20 minucie meczu Arsen Bandarenka, który strzelił piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kamila Kurczaba.

Drugą bramkę tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania zdobył Dariusz Żaba, który w sytuacji sam na sam  Konradem Mrozkiem, nie dał szans golkiperowi Wierchów.

W drugiej części meczu Limanovia zdobyła kolejne dwie bramki. Autorem trzeciego gola był Paweł Matras (67 minut), a wynik na 4-0 ustalił 4-0 Fabian Nowak.

Dzięki tej wygranej podopieczni Pawła Zegarka przesunęli się na 10 pozycję w tabeli 4. ligi małopolskiej.

Pauzowała drużyna KS Bocheński.

W tabeli 4. ligi na pierwszym miejscu jest drużyna rezerw Wisły Kraków z 25 pkt. (9 meczów), drugie miejsce zajmuje Wolania Wola Rzędzińska 21 pkt. (10 meczów), a podium uzupełnia Kalwarianka 17 pkt. (9 meczów).