Turbacz przegrał…bez trenera

W meczu 22 kolejki ligi okręgowej Turbacz Mszana Dolna przegrał z Grodem Podegrodzie 1-0. Bramkę już w 5 minucie dla gości zdobył Artur Kostrzewa. Drużyna "spod Lubogoszcza" zgrała ten mecz bez trenera Franciszka Mrózka.

Mecz piętnastego w tabeli Podegrodzia z liderem „okręgówki” na pewno nie zakończył się takim wynikiem jakiego by sobie życzyli kibice zgromadzeni na stadionie im. Jana Ciszewskiego przy ulicy Spadochroniarzy w Mszanie Dolnej.

Już w 5 minucie spotkania padła bramka. Jak sie okazało była to jedyna bramka w tym meczu. Strzelił ją Artur Kostrzewa. Po jej zdobyciu goście zaczęli grać zachowawczo i byli nastawieni na grę z kontryt. Dodatkowym osłabieniem dla drużyny spod Lubogoszcza było zejście z boiska tuz pod koniec I cześci spotkania Krzysztofa Kawuli. Bramkarz Turbacza zwichnął sobie palec.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Dodatkowo grę obu drużynom utrudniał padający deszcz. Mimo ataków pomarańczowo-czarnych (Turbacz nie wykorzystał co najmniej cztery dogdone sytuacje) wynik nie uległ zmianie.

W tabeli ligi okręgowej Turbacz Mszana Dolna ma 42 punkty i jest liderem.

Tekst i fot: Natalia Graczykowska