Limanovia bez szans w Radomiu. RETRANSMISJA!

W meczu wyjazdowym 9 kolejki Limanovia z Radomiakiem Radom 3:0. Pierwszą bramkę w 51 minucie zdobył Leandro. Po raz drugi do bramki gości piłkę wpakował 7 minut później Kornacki. Na zakończenie, w 90 minucie trzecią bramkę zdobył Derbich.

Żółte kartki: 70. Kornacki, 90+2. Bialozyt – 37. Orzechowski, 81. Garzel.

Radomiak Radom:
Banasiak – Cieciura, Świdzikowski, Kalinowski, Derbich – Białożyt, Leandro (79′ Stanisławski), Radecki – Byszewski (88′ Bojek), Cichos (67′ Wolski) Kornacki (74′ Puton)

Limanovia Limanowa:
Sotnicki – Hudecki, Kulewicz, Garzeł, Basta – Kępa (67 Kumorek), Pietras, Orzechowski (60′ Mężyk) Serafin – Skiba (88′ Sadio), Dziadzio.

W pierwszej połowie graliśmy jak równy z równym, w drugiej połowie prowadziliśmy otwartą grę z przeciwnikiem, który wyprowadził groźne kontry, które skończyły się strzeleniem bramek – komentuje na pomeczowej konferencji postawę swojej drużyny Dariusz Siekliński.