Piłka nożna. Podsumowanie 21 kolejki II ligi grupy wschodniej

Mecz kolejki dla Stali Stalowa Wola, porażka lidera w Limanowej, Stal Mielec nadal bez zwycięstwa, Pelikan włącza się w walkę o utrzymanie. Tak przebiegała 21 kolejka II ligi wschodniej.

Sporo emocji w 21 serii gier II ligi wschodniej. Najciekawiej zapowiadał sie mecz w Mielcu, gdzie Stal uległa Stalowej Woli 0-1 po golu Tomasza Płonki w 82 minucie. O tym jak ciężko zdobywa się punkty przekonali się po raz kolejny piłkarze Pogoni Siedlce znów wygrywając  końcówce. W meczu z Radomiakiem nowy lider zapewnił sobie 3 punkty po rzucie karnym w 90 minucie. Broni nie składa też Pelikan Łowicz wygrywając jakże ważny mecz ze Stalą Rzeszów także 1-0. Punkty w Legionowie zgubił Znicz remisując 2-2 i stracił nieco do prowadzącej dwójki. Jak na razie z pierszej ósemki najlepiej w rundzie wiosennej radzi sobie Wisła Puławy wygrywając trzeci mecz z rzędu, tym razem w Krakowie z Garbarnią.