Pływacy Limanowa – Swim z medalami w zawodach o Puchar TG Sokół Myślenice

Aż sześć razy na podium stawali pływacy klubu Limanowa – Swim w w zawodach o Puchar TG Sokół Myślenice, które odbyły się w miniony weekend. W imprezie wzięło udział 20 klubów natomiast limanowski zespół reprezentowało 24 zawodników i zawodniczek.

W klasyfikacji drużynowej Limanowa – Swim zajął 4 miejsce, a w klasyfikacji medalowej na 5 miejscu. Medale zdobywali:  Julia Mruk jeden złoty i jeden brązowy na dystansie 25m stylem dowolnym i grzbietowym; Wiktoria Biedroń zdobyła srebrny medal na dystansie 25m stylem dowolnym a wśród najmłodszych zawodników Kacper Sewielski zdobył medal złoty stylem grzbietowym.

Krążki zainkasowali również starsi zawodnicy: Jagoda Pyrc zajęła drugie miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym. Najlepszym zawodnikiem na dystansie 50m stylem klasycznym okazał się być  Bartosz Pyrc.